wholesale jerseys nfl jersey cheap cheap nfl jerseys wholesale jerseys

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.

Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.

Gamyboje naudojame tik vertingus produktus, tokius kaip jautienos kumpis, vištienos, kalakutienos krūtinėlės. Visi produktai yra be konservantų ir kitų maistinių priedų – 100% natūralus, kaip ką tik mamos pagamintas

Mes, Marmaluzi, tikime, kad sveika ir maistinga jūsų kūdikio mityba yra laimingos vaikystės pradžia.

Mūsų gardžiosios košės, tyrelės ir sultys yra pagamintos Lietuvoje tik iš šviežių produktų.

 

VSI_logoMarmaluzi produktus rekomenduoja VŠĮ Saugios mitybos fondas. Visos receptūros sudarytos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais ir gastroenterologais.

Pasišventimas kokybei ir „gaminame kaip sau“ filosofija garantuoja, kad mūsų produktai yra patikimi ir nepaprastai skanūs iki paskutinio šaukštelio.

 

 

 

 

Marmaluzi išskirtinumai

 

 

LT

 

Lietuviškas. Tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Visos žaliavos kruopščiai ir atsakingai atrinktos iš lietuviškų ūkių.

 

 

 

 

sveikas

 

Sveikas. Gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. 100 proc. natūralus. Receptūros yra sudarytos atsižvelgiant į kūdikio amžių, tinkamos konsistencijos, gerai subalansuotos.

 

 

 

maistingas

 

Maistingas. Pagal sudedamąsias dalis ir jų proporcijas, produktas pasižymi maistingumu ir energine verte. Gamybos metu nėra suardomos maistinės medžiagos ir išlieka tinkamas kalorijų, vertingų baltymų ir vitaminų kiekis.

 

 

 

sviezias

 

Šviežias. Naudojame tik natūralius, šviežius, neužšaldytus ir neatšildytus produktus. Visos žaliavos pristatomos iš švarių vietinių ūkių ir sunaudojamos tą pačią dieną.

 

 

 

 

saugus

 

 

Saugus. Maistas atitinka sveikų kūdikių ir mažų vaikų mitybos reikalavimus ir skirtas vartoti kaip papildomas maistas. Visos receptūros sukurtos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais – gastroenterologais.

 

 

 

skanu

 

Skanus. Kaip ką tik mamos pagaminta. Maistelis yra tinkamos konsistencijos, gardžiai atrodo, maloniai kvepia ir yra skanus ne tik kūdikiams, bet ir jų tėveliams. Visa tai užtikrina naudojami natūralūs ir švieži produktai.Marmaluzi © Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Vilniaus dizaino biuras