Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.

 

Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.

 

Gamyboje naudojame tik vertingus produktus, tokius kaip jautienos kumpis, vištienos, kalakutienos krūtinėlės. Visi produktai yra be konservantų ir kitų maistinių priedų – natūralus, kaip ką tik mamos pagamintas.

 

Mes, Marmaluzi, tikime, kad sveika ir maistinga jūsų kūdikio mityba yra laimingos vaikystės pradžia.
Mūsų gardžiosios košės, tyrelės ir sultys yra pagamintos Lietuvoje tik iš šviežių produktų.

Marmaluzi produktus rekomenduoja VŠĮ Saugios mitybos fondas. Visos receptūros sudarytos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais ir gastroenterologais.

Pasišventimas kokybei ir „gaminame kaip sau“ filosofija garantuoja, kad mūsų produktai yra patikimi ir nepaprastai skanūs iki paskutinio šaukštelio.

Marmaluzi išskirtinumai

Lietuviškas. Tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Visos žaliavos kruopščiai ir atsakingai atrinktos iš lietuviškų ūkių.

Sveikas. Gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. 100 proc. natūralus. Receptūros yra sudarytos atsižvelgiant į kūdikio amžių, tinkamos konsistencijos, gerai subalansuotos.

Maistingas. Pagal sudedamąsias dalis ir jų proporcijas, produktas pasižymi maistingumu ir energine verte. Gamybos metu nėra suardomos maistinės medžiagos ir išlieka tinkamas kalorijų, vertingų baltymų ir vitaminų kiekis.

Šviežias. Naudojame tik natūralius, šviežius, neužšaldytus ir neatšildytus produktus. Visos žaliavos pristatomos iš švarių vietinių ūkių ir sunaudojamos tą pačią dieną.

Saugus. Maistas atitinka sveikų kūdikų ir mažų vaikų mitybos reikalavimus ir skirtas vartoti kaip papildomas maistas. Visos receptūros sukurtos bendradarbiaujant su žymiausiais Lietuvos kūdikių ir mažų vaikų dietologais – gastroenterologais.

Skanus. Kaip ką tik mamos pagaminta. Maistelis yra tinkamos konsistencijos, gardžiai atrodo, maloniai kvepia ir yra skanus ne tik kūdikiams, bet ir jų tėveliams. Visa tai užtikrina naudojami natūralūs ir švieži produktai.Marmaluzi © Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Vilniaus dizaino biuras