Marmaluzi 2019 rugsėjo NAUJI produktai!

Marmaluzi asortimentą papildė net trys produktai:
1. Ekologiška daržovių košė su jautiena nuo 8 mėn. Produkto sudedamosios dalys pasižymi aukštos kokybės ekologiškomis žaliavomis, subalansuota receptūra, kuri patvirtinta gydytojų ir rekomenduojama kūdikiams nuo 8 mėn.

Jautiena itin vertinga mėsa kūdikiams, nes ji savyje turi itin didelį baltymų kiekį. Tokia mėsa laikoma dietine. Joje pakanka mikroelementų: magnio, cinko, kalcio, kalio, geležies, fosforo, natrio – visi jie stiprina kaulus ir raumenis, kas padeda kūdikiui stiprėti, sėdėti, ropoti ir dėti pirmuosius žingsnius.
Daugiau informacijos: https://www.marmaluzi.lt/produktai/koses-su-mesa-zuvimi/ekologiskas-jautienos-troskinukas-nuo-8-men/

2. Produktai su ožkos pieno varške ir jogurtu.  Šiuos produktus, su ožkos pieno varške ir jogurtu, sukurti paskatino gydytojų/ gastroenterologų rekomendacijos, ožkos pieno produktų išskirtinės savybės, kurios itin vertingos kūdikių mitybai ir vystymuisi, bei mūsų nenumaldomas noras praplėsti Marmaluzi produktų gamą mūsų mažiesiems vaikučiams.

a) Obuolių – bananų kompozicijoje įkomponuota ožkos pieno varškė, produktui suteikia ne tik išskirtinio, gurmaniško skonio, bet didelis vitamino B12 kiekis susistiprina kūdikio imuninę sistemą, užtikriną normalią medžiagų apykaitą ir virškinimą. Itin tolygus ir užtikrintas kalcio įsisavinimas, naudojant ožkų pieną ir jo produktus, sumažina kūdikių rachito riziką. Vartojant ožkos pieno produktus, kūdikio pilvelis jums padėkos, nes sustabdo dujų kaupimąsi viduriuose, normalizuoja žarnyno mikrofloros sudėtį ir aktyvumą.
Daugiau informacijos: https://www.marmaluzi.lt/produktai/grudines-koses-ir-desertas/obuoliu-bananu-tyrele-su-ozkos-pieno-varske-nuo-6-men-190g/

b) Obuolių – kriaušių tyrelė su ožkos pieno jogurtu praturtinta linų sėmenimis, tikras, sveikas ir subalansuotas delikatesas kūdikiui ir mažam vaikui. Ožkos pieno jogurte apstu B12 vitamino, kurio poveikis užtikrina kūdikio imuninę sistemą, žarnyno veiklą, virškinimą ir kalio tolygų įsisavinimą. Ožkos pieno jogurto laktozė lengviau virškinama ir yra mažesnis jos netoleravimo lygis. Kūdikis ar mažas vaikas, skanaudamas šią tyrelę bus geros nuotaikos, energingas ir žvalus.
Daugiau informacijos: https://www.marmaluzi.lt/produktai/grudines-koses-ir-desertas/obuoliu-kriausiu-tyrele-su-ozkos-pieno-jogurtu-ir-linu-semenimis-nuo-6-men-190g-copy/

Marmaluzi © 2019 Visos teisės saugomos.