Akušerio profesija: galimybės, perspektyvos, iššūkiai, realybė

Krikščioniškųjų gimdymo namų Mamos kortelė – 20 proc. nuolaida Marmaluzi e-parduotuvėje

VS Fitness Kauno Mega – Marmaluzi kūdikių ropojimo varžybos

Marmaluzi 2019 rugsėjo NAUJI produktai!

Šeimos sporto šventė – Marmaluzi ropliukų čempionatas

Marmaluzi Šeimos kortelės partneris

Nuo rugsėjo 1-osios, įsigaliojus Šeimos kortelei, kūdikių mamos gali džiaugtis dar viena papildoma 20 proc. nuolaida, kuri suteikiama Marmaluzi e-parduotuvėje www.marmaluzi.lt ir Maxima prekybos centruose. ”Labai džiaugiamės, galėdami ne tik palengvinti jaunų mamų dalią, pasirūpindami kūdikių sveika bei pilnaverte mityba, bet ir galėdami suteikti daugiau galimybių mūsų produktą įsigyti gausioms bei neįgalius vaikučius auginančioms šeimoms. ...

Plačiau

Mamų vasaros festivalis MAMOSTOGOS 2019

Konferencija esamiems ir būsimiems tėveliams „Sumani mama“. Marmaluzi dalyvis.

Konferencija „Sumani mama“ - vienos dienos renginys, kuriame įvairių sričių specialistai supažindino būsimus ir esamus tėvus su aktualiausia informacija

Plačiau

Oi kaip juda ekologiškos daržovės ir kruopytės!

Marmaluzi – parodoje Vaikų šalis 2018 Litexpo rūmai

Susitikimas su mažaisiais gerbėjais, jų šypsenų ir pirmieji gražūs „gugenimai“ – didžiausias paskatinimas toliau dirbti, kurti ir tobulėti.

Plačiau

Kokybiško maisto šventė 2018 Vilnius

Marmaluzi su Ekologiška produktų linija dalyvavo LR Žemės ūkio ministerijos organizuotoje konferencijoje, mūgėje, degustacijoje. Kurioje suteikė galimybę tarp įvairiausių LT EKO produktų atrasti savo išskirtinę vietą ir nustebinti dalyvius bei organizatorius.

Plačiau

Respublikinė mokslinė-praktinė konferencija Kauno klinikinėje ligoninėje

Marmaluzi nuolatos bendradarbiauja su specialistais, dalyvaujame respublikiniu mastu organizuojamose konferencijose. Jose susitinkame su gydytojais, slaugytojais, kuriems reikia mūsų turimų žinių apie kūdikių maistą.

Plačiau

Lietuviškų produktų gamyba iš arčiau

Kiekvienam smalsu pažvelgti nors akies krašteliu kaip vyksta vieno ar kito produkto gamyba. UAB Straikas dalinasi keliais momentais iš gamybos.

Plačiau

Respublikinė akušerių konferencija – Santaros klinikos

Marmaluzi matomumas ir poreikis gauti bei pateikti naujausią, teisingą ir naudingą informaciją, kasmet dalyvauja Respublikinėje akušerių konferencijoje.

Plačiau

Konferencija Tėvams dėl tėvų “Atsakinga tėvystė”

Konferencijoje Marmaluzi pristatė ilgai gvildentą projektą – Subalansuotą savaitės racioną kūdikiams ir mažiems vaikams.

Plačiau

Ekologiška MARMALUZI produktų linija nuo 2017 m.

Ekologiška Marmaluzi produktų linija

Plačiau
Marmaluzi © 2019 Visos teisės saugomos.